Menu
Your Cart

Maltepe Esigara

Maltepe Esigara
Exvape Expromizer V5 MTL RTA 23mm Atomizer Exvape Expromizer V5 MTL RTA 23mm Atomizer
Kapıda Ödeme
Marka: Smok
Profesyonel bir tasarıma sahiptir.Tekrar sarılabilir, sigara içimi (MTL) tarzına uygun bir atomizerdir.2ml likit kapasitesine sahiptir.Kayar kapaklı, üsten likit doldurmalı bir sisteme sahiptir.Hava akış ayarının üstten olması, akıtma riskini sıfıra indirir.Tek coil sarımlı bir modeldir.Paslanmaz çe..
900,00TL
Smok MORPH2 Kit 230w Esigara Cihazı Smok MORPH2 Kit 230w Esigara Cihazı
Kapıda Ödeme
Marka: Smok
Smok MORPH2 Kit 230w Esigara Cihazı özellikleri:Smok'un yeni nesil TFV18 Atomizeri (tankı) ile birlikte gelmektedir. 32mm çapa sahiptir.18650 tip 2 adet pille çalışmaktadır. 2 Adet pil ayrıca satın almanız gerekir.Tfv18 model coiller ile çalışmaktadır. Kutudan 2 adet çıkmaktadır.7.5 ml Lik..
1.650,00TL
NASTY FIX™ GO – Cushman - 3000 Puff Tek Kullanımlık (DISPOSABLE) Esigara Cihazi
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Ödüllü mango aromalı Nasty 'nin özel ürünüdür.Nasty dünyanın en iyi tropikal aromalarını üreten marka diyebiliriz.8ml önceden doldurulmuş likit kapasitesine sahiptir.Hızlı şarj olma özelliği olan güçlü bataryası vardır.3000 Puf & Çekim yapacak şekilde ayarlanmıştır.%2 Nikotin bulunmaktadır...
325,00TL
NASTY FIX™ GO – Honeydew Ice - 3000 Puff Tek Kullanımlık (DISPOSABLE) Esigara Cihazi
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Tatlı ama yumuşak ballı buz aromasıyla damağınızı tazeleyin.Nasty dünyanın en iyi tropikal aromalarını üreten marka diyebiliriz.8ml önceden doldurulmuş likit kapasitesine sahiptir.Hızlı şarj olma özelliği olan güçlü bataryası vardır.3000 Puf & Çekim yapacak şekilde ayarlanmıştır.%2 Nikotin bulun..
325,00TL
NASTY FIX™ GO – Lychee - 3000 Puff Tek Kullanımlık (DISPOSABLE) Esigara Cihazi
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Kral meyvesi olarak anılan tropikal meyvenin aromasıdır. Kendinizi gerçekten kral gibi hissedeceksiniz.Nasty dünyanın en iyi tropikal aromalarını üreten marka diyebiliriz.8ml önceden doldurulmuş likit kapasitesine sahiptir.Hızlı şarj olma özelliği olan güçlü bataryası vardır.3000 Puf & Çekim yap..
325,00TL
NASTY FIX™ GO – Strawberry Bubblegum - 3000 Puff Tek Kullanımlık (DISPOSABLE) Esigara Cihazi
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Lezzetli tatlı ciklet ile birlikte sulu çilek.Nasty dünyanın en iyi tropikal aromalarını üreten marka diyebiliriz.8ml önceden doldurulmuş likit kapasitesine sahiptir.Hızlı şarj olma özelliği olan güçlü bataryası vardır.3000 Puf & Çekim yapacak şekilde ayarlanmıştır.%2 Nikotin bulunmaktadır...
325,00TL
NASTY FIX™ GO – Strawberry Ice Cream - 3000 Puff Tek Kullanımlık (DISPOSABLE) Esigara Cihazi
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Günlerinizi aydınlatacak tatlı ve kremalı çilekli dondurma aroması.Nasty dünyanın en iyi tropikal aromalarını üreten marka diyebiliriz.8ml önceden doldurulmuş likit kapasitesine sahiptir.Hızlı şarj olma özelliği olan güçlü bataryası vardır.3000 Puf & Çekim yapacak şekilde ayarlanmıştır.%2 Nikoti..
325,00TL
NASTY FIX™ GO – Tobacco & Dates - 3000 Puff Tek Kullanımlık (DISPOSABLE) Esigara Cihazi
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Zengin tütün karışımı ve karamele nasty dokunuşu.Nasty dünyanın en iyi tropikal aromalarını üreten marka diyebiliriz.8ml önceden doldurulmuş likit kapasitesine sahiptir.Hızlı şarj olma özelliği olan güçlü bataryası vardır.3000 Puf & Çekim yapacak şekilde ayarlanmıştır.%2 Nikotin bulunmaktadır...
325,00TL
NASTY FIX™ GO – Watermelon Lychee - 3000 Puff Tek Kullanımlık (DISPOSABLE) Esigara Cihazi
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Tropikal karpuz ve sulu lychee meyvesinin inanılmaz lezzetli karışımı.Nasty dünyanın en iyi tropikal aromalarını üreten marka diyebiliriz.8ml önceden doldurulmuş likit kapasitesine sahiptir.Hızlı şarj olma özelliği olan güçlü bataryası vardır.3000 Puf & Çekim yapacak şekilde ayarlanmıştır.%2 Nik..
325,00TL
Uwell CALIBURN G 1.0ohm MTL coil
Kapıda Ödeme
Marka: Uwell
Uwell CALIBURN G 1.0ohm MTL coil Özellikleri:Salt likit ve ya MTL likit ile kullanılması uygundur. 1.0ohm direnci vardır. 15w da kullanılması uygundur.Kutu içeriğinden 4 Adet coil çıkar.Caliburn g, Caliburn g2, Caliburn gk2 ve Uwell Caliburn KOKO Prime cihazların podu (kartuşu) i..
330,00TL
Uwell CALIBURN G Boş Kartuş / Empty Pod 2'li
Kapıda Ödeme
Marka: Uwell
Uwell Caliburn G cihazının boş kartuşudur. (podudur)Caliburn G coilleri ile uyumludur.Kutu içeriğinden 2 adet boş kartuş(pod) çıkar...
300,00TL
Uwell CALIBURN G Pod 18w Mod E Sigara Cihazı Uwell CALIBURN G Pod 18w Mod E Sigara Cihazı
Kapıda Ödeme Elden Teslim
Marka: Uwell
Uwell CALIBURN G Pod 18w Mod E Sigara Cihazı Özellikleri:Sigara içimi (MTL) bir pod cihazdır. MTL ve Salt Likitle kullanılması tavsiye edilir.Hava akışını ayarlayabilerek, ciğer çekimi (DL) kullanılabilir.Tırtıllı yüzeyi ile tutuş konforu sağlar.Ülkemizde oldukça çok tercih edilen bir pod siste..
770,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 229 (20 Sayfa)