Menu
Your Cart

Esigara Cihaz

Esigara Cihaz

Esigara ve ya Elektronik Sigara Cihazları, en basit tanımı ile kendisi için üretilen esigara likitini buhara dönüştüren ve  bu buharı içimize çekmemizi sağlayan  elektronik cihazlardır.

    Esigara cihazları genel olarak 2 temel parçadan oluşur. 

  • Birinci temel parça mod / pod denilen kısımdır.
  • ikinci temel parça atomizer denilen kısımdır.

Mod / Pod kısım; Pilin, elektronik devrelerin, Ateşleme ve ya ayarlama tuşlarının olduğu kısımdır. Kutu içeriğinde dahili pil ile gelen modlar vardır. Aynı zamanda 18650 Model pil ayrı satın alarak kullanabileceğiniz ürünler vardır. Tek pilli, Çift pilli hatta üç pili olan modlar mevcuttur. Sadece tek ateşleme tuşu olan basit modların yanı sıra ekranlı, bir çok ayarın yapılabildiği gelişmiş Mod / Pod lar da mevcuttur.

Pod kelimesi esigara dünyasının sonradan tanıştığı bir kavramdır. Mod ile aynı anlama gelmektedir ancak mod cihazlarda likiti depolayıp ateşlemenin yapıldığı atomizer sistemi kullanılırken, pod esigara cihazlarda ise ismi pod olan kartuşlar ile likit depolanır ve ateşlenir. Bu podlar hazır, kullan at kartuşlar olabileceği gibi, podun içine coiller takılarak ta kullanılan modellerde olabilir.

"Pod Mod Elektronik Sigara Cihazı" olarak ortak olarak da kullanılır.

Atomizer kısım; en basit anlamda likitin içeri dökülüp buhar olduğu kısımdır. Buhar yaparken içinde ya hazır coil vardır yada kullanıcının kendi sarabildiği teli pamuğu vardır. Atomizer ile ilgili daha detaylı bilgiyi Atomizerler kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Esigara Satış Sitesi olan Coilfiyat olarak, sizlere deneyimlerimizi de katarak doğru, popüler ve trend Elektronik sigara ve ya Esigara Pod Mod Cihazları sunmaktayız. Sektör geniş bir ürün çeşitliliğine sahip ve yüzlerce çeşit, model esigara pod mod cihazlar bulunmaktadır. Sizlere doğru tercihleri sunmaktayız. Ülkemizde yaygın kullanılan ürünleri biliyoruz ve sizlere o ürünlere yönlendiriyoruz. Parçaları, coilleri yaygın, uygun fiyatda olan ürünleri almanızı tavsiye ediyoruz.

Ülkemizde en popüler, en yaygın kullanılan Elektronik sigara Pod Mod cihazı markalarını şöyle sıralayabiliriz.

Smok, Vaporesso, Justfog, GeekVape, Veiik, juul, Vopoo, Drag, Aegis, H Cigar, Eleaf, Joyetech, Kongertech, Aspire, Uwell .. olarak sıralayabiliriz.


Smok MORPH2 Kit 230w Esigara Cihazı Smok MORPH2 Kit 230w Esigara Cihazı
Kapıda Ödeme
Marka: Smok
Smok MORPH2 Kit 230w Esigara Cihazı özellikleri:Smok'un yeni nesil TFV18 Atomizeri (tankı) ile birlikte gelmektedir. 32mm çapa sahiptir.18650 tip 2 adet pille çalışmaktadır. 2 Adet pil ayrıca satın almanız gerekir.Tfv18 model coiller ile çalışmaktadır. Kutudan 2 adet çıkmaktadır.7.5 ml Lik..
1.600,00TL
Smok RPM 2S 7 ml Tank Pod Mod Esigara
Kapıda Ödeme
Marka: Smok
SMOK RPM 2S POD MOD ESİGARA ÜRÜN ÖZELLİKLERİRpm ve Rpm2 coillerin kullanılabileceği 2 adet 7 ml kapasiteli pod kartuş ile birlikte gelmektedir.RPM 2S 'i, diğer podlardan ayıran en büyük özelliği 7ml likit kapasitesi olmasıdır. Bu pod cihazlarda oldukça yüksek bir kapasitedir.Maximum 80w 'a kadar ate..
800,00TL
Smok Nord 4 2000mah 4.5ml Tank Pod Mod Esigara Smok Nord 4 2000mah 4.5ml Tank Pod Mod Esigara
Kapıda Ödeme Elden Teslim
Marka: Smok
Smok Nord 4 2000mah 4.5ml Tank Pod Mod Esigara Özellikleri:Rpm ve Rpm2 coillerin kullanılabileceği 2 adet 4,5ml kapasiteli pod kartuş ile birlikte gelmektedir.Maximum 80w 'a kadar ateşleme yapabilmektedir ve Voltajı ayarlayabileceğiniz, ayarlar yapabileceğiniz butonlar ve ekrana sahiptir.Dahili bata..
850,00TL
Eleaf Piko 75w Esigara Mod Cihaz CLON + Sertec 2200mah pil
Kapıda Ödeme
Marka: Smok
Eleaf Piko 75w Esigara Mod Cihaz CLON Ürün Özellikleri:Piko Esigara cihazı, Ülkemizde adeta efsane olmuş bir cihazdır. En uyguna fiyata bulabileceğiniz bir buhar canavarıdır.Bu urun birinci kalite CLON dur. Cihazla birlikte 1 Adet Sertec 2200mah pil verilecektir.75w güç üretir. Ekranı ve w..
610,00TL
Justfog Minifit S Pod kit 420mah 1.9ml Sigara İçimi Cihaz Justfog Minifit S Pod kit 420mah 1.9ml Sigara İçimi Cihaz
Kapıda Ödeme Elden Teslim
Marka: Justfog
Justfog Minifit S Ürün Özellikleri:Justfog markasının efsane pod cihazı olan ülkemizde yaygın olan Minifit 'in, Minifit S versiyonudur.Flash disk boyutlarında küçük ancak salt likit ile birlikte oldukça etkili ve güçlü bir buhar performansına sahiptir.Buhar çekimini, otomatik(Nefes Sensörlü) ve..
450,00TL
Smok IPX 80 kit 3000mah 5.5ml Tank Pod Mod Esigara
Kapıda Ödeme
Marka: Smok
Smok Nord 4 2000mah 4.5ml Tank Pod Mod Esigara özellikleri:IP67 standartlarına uygun üretilmiştir. Su ve toz Geçirmez ve darbeye dayanıklıdır.Smok 'un en yaygın kullanılan coillerinden olan RPM2 coilleri kullanmaktadır.Maximum 80w 'a kadar ateşleme yapabilmektedir ve Voltajı ayarlayabileceğiniz, aya..
920,00TL
Smok TFV18 sub-ohm Atomizer Smok TFV18 sub-ohm Atomizer
Kapıda Ödeme
Marka: Smok
Smok TFV18 sub-ohm Atomizer özellikleri: Hazır coilli bir buhar canavarı arıyorsanız SMOK TFV18 atomizeri size tavsiye ederiz.Deneyimlerimize göre, smok atomizerlerin kronik akıtma sorunu çözülmüş durumdadır.Sub-ohm atomizerdir. Likit akışında süreklilik sağlıyarak pamuğun devamlı ıslak ka..
630,00TL
Smok Nord 2 1500mah Pod Mod Esigara
Kapıda Ödeme
Marka: Smok
Smok Nord 2 1500mah Pod Mod Esigara Özellikleri:Rpm ve Nord coillerin kullanılabileceği 2 adet Pod (Tank) ile birlikte gelmektedir.Maximum 40w 'a kadar ateşleme yapabilmektedir ve ayarlanabilir ekrana sahiptir.Dahili bataryası 1500mah dır.Tercih edeceğiniz coile göre, ister sigara içi..
740,00TL
Smok Nord Kit 1500mah Pod Mod Esigara
Kapıda Ödeme
Marka: Smok
Smok Nord Ürün ÖzellikleriSmok Markasının efsane ürünlerinden Nord serisinin ilk ürünüdür. İlgi gördükten sonra Nord 2 ve Nord 4 ürünleri çıkmıştır.Üst versiyonlarına göre oldukça küçük, ergonomik ve şık tasarıma sahiptir.Tek bir ateşleme tuşuna sahiptir. 3ml likit kapesitesine sahiptir.Kendi ismini..
570,00TL
Smok Novo 4 Pod Kit Esigara Cihazı Smok Novo 4 Pod Kit Esigara Cihazı
Kapıda Ödeme
Marka: Smok
Smok Novo 4 Pod Kit Esigara Cihazı ÖzellikleriSigara içimi (MTL) bir cihazdır. Salt likit ile kullanılması uygun olacaktır.25w Güç üretmektedir. Bu değer salt likit için yeterli bir güçdür.800mah pil kapesitesine sahiptir. Bir gün sizi rahatlıkla götürür.2ml likit kapesiteli sızdırmaz podu)kartuşu) ..
740,00TL
Voopoo Drag S kit Pod Mod Esigara
Kapıda Ödeme Elden Teslim
Marka: Voopoo
Voopoo Drag S kit Pod Mod Esigara Ürün Özellikleri:Oldukça şık, hafif ve verimli bir cihaz olarak ön plana çıkıyor.2500mah dahili batarya kapasitesine sahiptir. 60w güç üretir.4,5ml likit kapasitesine sahiptir.Ekranlı bir pod modeldir. Ateşleme tuşu yanında watt ayarı yapabileceğiniz tuşla..
840,00TL
Voopoo VSuit 40w PnP 2ml Pod Mod Esigara
Kapıda Ödeme
Marka: Voopoo
Voopoo VSuit Pod Mod Esigara Ürün Özellikleri:Oldukça şık, hafif bir cihaz olarak ön plana çıkıyor.1200mah batarya kapasitesine sahip ve Max 40w güç üretebiliyor.2ml likit kapasitesine sahiptir.Ekranlı bir pod modeldir. Ateşleme tuşu yanında watt ayarı yapabileceğiniz tuşlara sahiptir. Standart..
740,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)