Menu
Your Cart

Coilfiyat Esigara Blog 'u RSS Feed

25 Oca E Sigara Nasıl Kullanılır. Temel Bilgiler. Sıkça Sorulan Sorular- FAQ
admin 1 487
E sigara Sözlüğü, Temel kavramlar.Sigara içimi (MTL) : Çektiğiniz buharı önce ağıza doldurup, ondan sonra içinize çekilmesi anlamına geliyor.Ciğer çekimi (DL) : Çektiğiniz buharı, direk içinize çekerek içme anlamına geliyor.Likit (E sigara sıvısı) nedir? Salt Likit Nedir? Nbase Nedir? Likidi Neye Gö..
24 Eki Salt Likit Nedir? Salt Nikotin nedir?
admin 0 829
Salt Nikotin, Tütün yaprağında oluşan nikotin tuzu olarak bilinen bir nikotin türüdür. Salt Nikotin ile oluşturulan ve Pod cihazlarda kullanılan likite  salt likit denir.Geleneksel esigara likitlerinden farkı, düşük enerji ile çalışan pod esigara cihazlarda, yüksek nikotin değerlerine ulaşılır (20mg..
22 Eyl Vaporesso Renova Zero Pod Kit Elektronik Sigara İncelemesi.
admin 0 2135
Karşınızda Vaporessonun favori ürünlerinden ve Türkiye'de de kendini ispatlamış Renova Zero Pod kit. Sigarayı bırakmanız bu cihazla zor değil. Kapsül şeklindeki bu vape cihazı, üç farklı güç ayarı, otomatik sıcaklık kontrolü ve çeşitli güvenlik özellikleri içeren klasik OMNI çiplerinin küçültülmüş b..
22 Eyl Smok Nord Pod Kit Elektronik Sigara İncelemesi.
admin 0 504
SMOK Nord, SMOK'tan çok yönlü kapsül tipi pod  cihazdır.  Nord, hem doğrudan akciğere yani ciğer çekimi (DL) hem de sigara içimine uygun (MTL) pod cihazdır. 3 mL likit kapasitesi ve farklı tiplerde değiştirilebilir coil  kullanır. Bu coiller 0,6ohm Mesh ve 1.4 Reguler değerli coillerdir. 1100 mAh pi..
12 Eyl Amerika 'da ki esigara ölüm haberleri analiz
admin 0 1052
Son bir kaç haftadır dünya gündemine Amerika 'da ki elektronik sigara ölüm haberleri pompalanıyor. Üstelik Trump gibi, eşi  Melania gibi güçlü seslerle algı yaratılmaya çalışılıyor ve bizde bu haberleri ibretle izliyoruz. Geçen haftalarda çıkan ilk haber de "esigaradan ilk defa birisi öldü" tarzı ha..
11 Eyl Elektronik sigara sağlığa zararlımıdır?
admin 0 906
Sadece elektronik sigara değil, neyi tüketiyorsak, yiğiyorsak, içiyorsak ve ya ciğerimize çekiyorsak ölçülü, bilinçli olmak zorundayız. Örneğin yaşamımızın temel maddesi suyu bile haddinden fazla içersek bu durum ciddi sağlık problemlerine hatta ölüme götürür.Esigaralar; likit, esigara sıvısı denile..
09 Eyl Esigara cihaz mı, pod cihaz mı almalıyım?
admin 0 1315
Elektronik sigara cihazı mı? Pod cihaz mı? Almalımıyımın en güzel cevabı; Ne amaçla kullanmak istediğinize bağlıdır aslında. Profil olarak az sigara içen yada hiç içmeyen biriyseniz ve bol buhar çıkararak aroma ve nargile keyfi yapmak istiyorsanız. Esigara cihazları (Kalem Tipi, Tek pilli, Çift Pill..
07 Eyl Hangi e sigara yı almalıyım?
admin 0 423
Öncelikle şunu gözardı etmemeliyiz. Esigara ülkemizde yasal bir zeminde olmadığı için doğal olarak ürünler yasal bir şekilde gelmemektedir. Büyük tüccarlar ne getirirse çoğunlukla o cihazları yada ilgili ürünleri kullanmaktayız. Bu yüzden alacağımız esigara cihazının, kullanımının yaygın olmasına, p..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)