Menu
Your Cart

Bahçelievler Esigara

Bahçelievler Esigara
Nasty Juice ASAP GRAPE 60ml Premium likit
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Nasty Juice ASAP GRAPE ürün özellikleri:Tropikal siyah üzümün, olgun dut ve diğer meyvelerle birleşmesi ile oluşan gizemli bir formül.Dünyanın en iyi aromaları, tropikal bölgelerde yetişen meyvelerden elde edilen aromalardır. Malezya bu konuda dünyada başı çekmektedir.PG/VG 30/70Ciğer çekimi DL bir ..
320,00TL
Nasty Juice BAD BLOOD 60ml Premium likit
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Nasty Juice BAD BLOOD ürün özellikleri:Tropikal Frenk Üzümü ve hafif nane aromaları barındıran özel formülü olan efsane bir likitdir.Dünyanın en iyi aromaları, tropikal bölgelerde yetişen meyvelerden elde edilen aromalardır. Malezya bu konuda dünyada başı çekmektedir.PG/VG 30/70Ciğer çekimi DL ..
320,00TL
Nasty Juice BROSKI BERRY 60ml Premium likit
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Nasty Juice BROSKI BERRY ürün özellikleri:Ekşi orman meyveleri kombinasyonu ile özel gizli formül ize edilmiş eşsiz bir likit.Dünyanın en iyi aromaları, tropikal bölgelerde yetişen meyvelerden elde edilen aromalardır. Malezya bu konuda dünyada başı çekmektedir.PG/VG 30/70Ciğer çekimi DL bir lik..
320,00TL
Nasty Juice DEVIL TEETH 60ml Premium likit
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Nasty Juice DEVIL TEETH ürün özellikleri:Tropikal Bal Kavun ve hafif ekşi, gizli orman meyveleri ile harmanlanmış, Özel formül bir özel likitdir.Dünyanın en iyi aromaları, tropikal bölgelerde yetişen meyvelerden elde edilen aromalardır. Malezya bu konuda dünyada başı çekmektedir.PG/VG 30/70Ciğe..
320,00TL
Nasty Juice DOUBLE APPLE 60ml Premium likit
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Nasty Juice DOUBLE APPLE ürün özellikleri:Tropikal kırmızı elma ve yeşil elma karışımı eşsiz aroma lezzeti.Dünyanın en iyi aromaları, tropikal bölgelerde yetişen meyvelerden elde edilen aromalardır. Malezya bu konuda dünyada başı çekmektedir.PG/VG 30/70Ciğer çekimi DL bir likitdir.60ml Özel şişesind..
320,00TL
Nasty Juice FAT BOY 60ml Premium likit
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Nasty Juice FAT BOY ürün özellikleri:Tropikal sulu mango ve hafif mentol aromaları ile harmanlanmış özel formüllü bir likitdir.Dünyanın en iyi aromaları, tropikal bölgelerde yetişen meyvelerden elde edilen aromalardır. Malezya bu konuda dünyada başı çekmektedir.PG/VG 30/70Ciğer çekimi DL bir likitdi..
320,00TL
Nasty Juice GREEN APE 60ml Premium likit
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Nasty Juice GREEN APE ürün özellikleri:Düşük naneli, tatlı yeşil elma aromaları ile harmanlanan gizli ve özel bir lezzet.Dünyanın en iyi aromaları, tropikal bölgelerde yetişen meyvelerden elde edilen aromalardır. Malezya bu konuda dünyada başı çekmektedir.PG/VG 30/70Ciğer çekimi DL bir likitdir..
320,00TL
Nasty Juice RED APPLE 60ml Premium likit
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Nasty Juice RED APPLE ürün özellikleri:Tropikal kırmızı elma. Dünyanın en iyi aromaları, tropikal bölgelerde yetişen meyvelerden elde edilen aromalardır. Malezya bu konuda dünyada başı çekmektedir.PG/VG 30/70Ciğer çekimi DL bir likitdir.60ml Özel şişesinde gelir...
320,00TL
Nasty Juice SICKO BLUE 60ml Premium likit
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Nasty Juice SICKO BLUE ürün özellikleri:Tropikal Tatlı ahududu aromasının özel formül ize edildiği, eşsiz bir lezzet.Dünyanın en iyi aromaları, tropikal bölgelerde yetişen meyvelerden elde edilen aromalardır. Malezya bu konuda dünyada başı çekmektedir.PG/VG 30/70Ciğer çekimi DL bir li..
320,00TL
Nasty Juice SLOW BLOW 60ml Premium likit
Kapıda Ödeme
Marka: Nasty Juice
Nasty Juice SLOW BLOW ürün özellikleri:Ananaslı Limonata aromalı.Dünyanın en iyi aromaları, tropikal bölgelerde yetişen meyvelerden elde edilen aromalardır. Malezya bu konuda dünyada başı çekmektedir.PG/VG 30/70Ciğer çekimi DL bir likitdir.60ml Özel şişesinde gelir...
320,00TL
Smok MORPH2 Kit 230w Esigara Cihazı Smok MORPH2 Kit 230w Esigara Cihazı
Kapıda Ödeme
Marka: Smok
Smok MORPH2 Kit 230w Esigara Cihazı özellikleri:Smok'un yeni nesil TFV18 Atomizeri (tankı) ile birlikte gelmektedir. 32mm çapa sahiptir.18650 tip 2 adet pille çalışmaktadır. 2 Adet pil ayrıca satın almanız gerekir.Tfv18 model coiller ile çalışmaktadır. Kutudan 2 adet çıkmaktadır.7.5 ml Lik..
1.600,00TL
Smok RPM 2S 7 ml Tank Pod Mod Esigara
Kapıda Ödeme
Marka: Smok
SMOK RPM 2S POD MOD ESİGARA ÜRÜN ÖZELLİKLERİRpm ve Rpm2 coillerin kullanılabileceği 2 adet 7 ml kapasiteli pod kartuş ile birlikte gelmektedir.RPM 2S 'i, diğer podlardan ayıran en büyük özelliği 7ml likit kapasitesi olmasıdır. Bu pod cihazlarda oldukça yüksek bir kapasitedir.Maximum 80w 'a kadar ate..
800,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 141 (12 Sayfa)