Menu
Your Cart

atomizer

atomizer
Marka: Geekvape
4 ml Likit kapasitesine sahiptir.Tercih edeceğiniz coile göre ister sigara içimi (MTL), ister ciğer çekimi (DL) olarak kullanabilirsiniz.Genelde MTL içim kullanılmak için tercih edilir.GeekVape G Coil serisi ile uyumludurHassas hava akış ayarı yapılabilir.Coilin aşırı ısınması ve yanmasını engelleye..
640puan
Marka: Aspire
Aspire Natilius 2S Atomizer Ürün Özellikleri:2.6ml Likit kapasitesine sahiptir.Tercih edeceğiniz coile göre ister sigara içimi (MTL), ister ciğer çekimi (DL) olarak kullanabilirsiniz.Genelde MTL içim kullanılmak için tercih edilir.Natilius ve Natilius BVC coiller ile uygundur.Hava akışını ayarlıyabi..
650puan
Marka: Aspire
2ml Likit kapasitesine sahiptir.Tercih edeceğiniz coile göre ister sigara içimi (MTL), ister ciğer çekimi (DL) olarak kullanabilirsiniz.Genelde MTL içim kullanılmak için tercih edilir.Natilius ve Natilius BVC coiller ile uygundur.Hava akışını ayarlıyabileceğiniz yüzük sistemi bulunmaktadır.Aspire Na..
720puan
Marka: Geekvape
Tercihe göre tank kapastesi 2,5ml, 3,5ml ve 4,5ml ayarlanabilir.Tek coilli tasarıma sahiptir.22mm çapa sahiptir.Tercih edeceğiniz coile göre ister sigara içimi (MTL), ister ciğer çekimi (DL) olarak kullanabilirsiniz.Genelde MTL içim kullanılmak için tercih edilir.Hassas hava akış ayarı yapılabilir.&..
720puan
Marka: Smok
İster kutu içeriğinde gelen hazır coillerle, isterseniz de kutu içeriğinde gelen RBA (Sarılabilir Coil) ile kullanabilirsiniz.300watt 'a kadar sarımlar yapıp kullanabileceğiniz profesyonel bir kittir.V8-T8 , V8-T6 , V8-Q4 ve V8 RBA coilleri ile uyumludur.6ml Likit kapasitesine sahiptir.Ciğer Çekimi,..
640puan
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)